ISO

Balustrady chromoniklowe

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej pasują do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Od kilku lat stanowią dominujący trend w aranżacji wnętrz obiektów publicznych, budynków wielorodzinnych oraz coraz częściej domów jednorodzinnych.

Produkowane przez nas balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej typu 304. Wykazuje ona wysoką odporność na korozję ze strony np. czynników atmosferycznych. Stosowana jest m.in. w przemyśle chemicznym, papierniczym, przetwórstwie żywności, architekturze. Cechy te gwarantują bezpieczne użytkowanie oraz tanie koszty eksploatacji naszych balustrad, w przeciwieństwie do wyrobów z drewna, lub stali zwykłej, gdyż nie wymagają konserwacji oraz są łatwe w czyszczeniu.

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej pasują do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Mimo solidnego i wytrzymałego materiału prezentują się lekko i nie przytłaczająco. Od kilku lat stanowią dominujący trend w aranżacji wnętrz obiektów publicznych, budynków wielorodzinnych oraz coraz częściej domów jednorodzinnych.